Navigatie overslaan
Deventer Doet Home
  • organisaties
  • kennis
  • nieuws
Account aanmakenLog in

Contact

  • Kleine Overstraat 75, 7411 JK Deventer, Nederland
  • [email protected]
  • +31 570 615 805

Deventer Doet

  • Vrijwilligers
  • Organisaties
  • Kennis
  • Contact
  • Team

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Algemene Voorwaarden
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools (opent in een nieuw venster)

Post | november 2024 | 2 min lezen

Community Champions gaat van start in Deventer!

Door

Simon Govers

Op donderdag gaat Community Champions officieel van start in Deventer. Dit initiatief is een samenwerking met Go Ahead Eagles en wordt uitgevoerd door Bo en Nando, jongerencoaches van Impacter. Community Champions richt zich op jongeren en biedt de kans om met hun favoriete voetbalclub talenten in te zetten voor de samenleving, en zo positieve impact te maken op hun eigen omgeving.


Het programma vindt plaats in stadion De Adelaarshorst in Deventer, waar deze donderdag het programma feestelijk van start ging. Het stadion biedt een inspirerende locatie voor jongeren om te beginnen aan dit traject en zet direct de toon voor de samenwerking met de club. In het programma gaan deze jongeren vaardigheden ontwikkelen en zich inzetten voor hun eigen buurt. De club Go Ahead speelt een actieve rol door middel van workshops, inspirerende sessies en het bieden van een platform waar jongeren zich kunnen laten zien. Gedurende het traject worden de jongeren ook ondersteund door professionele begeleiders en lokale partners vanuit het netwerk van Go Ahead Eagles en Deventer Doet. De jongeren organiseren zelf activiteiten die bijdragen aan het versterken van de onderlinge band in de gemeenschap, zoals sportdagen, creatieve projecten en sociale evenementen.


Community Champions is een landelijk initiatief waarbij verschillende Eredivisie voetbalclubs betrokken zijn, waaronder Go Ahead Eagles. In totaal doen er 14 Eredivisie clubs mee aan dit programma, die allemaal samenwerken met lokale jongeren om maatschappelijke impact te maken. De deelnemende clubs wisselen ervaringen en ideeën uit, waardoor er niet alleen lokaal, maar ook landelijk een netwerk ontstaat van jongeren die elkaar inspireren en motiveren om het beste uit zichzelf én hun gemeenschap te halen.


Dankzij de inzet van Go Ahead Eagles en Impacter in dit project krijgen jongeren de mogelijkheid om via hun club zich te ontwikkelen en een gevoel van gemeenschap te krijgen voor hun stad: Deventer.


Wil je meer weten over Community Champions en hoe dit initiatief de jeugd en onze samenleving verbindt? Klik op de link voor meer informatie: Community Champions - Eredivisie Maatschappelijk.


Deel blogpost
Gerelateerde blogposts

Zing en dans mee met Gouwe Ouwe op 25 september!

Zing mee met bekende nummers, waag een dansje of haal samen mooie herinneringen op.
Lees meer

Doe mee aan de landelijke wervingsactie voor vrijwilligers op 24 september

Zet jouw vrijwilligers op 24 september in de spotlight Op 24 september, tijdens SDG Action Day, vindt een landelijke wervingsactie plaats. Organisaties door heel Nederland laten zien welke impact vrijwilligers maken. Doe jij ook mee? Met handige communicatiemiddelen en praktische tools maak je eenvoudig zichtbaar wat vrijwilligers binnen jouw organisatie betekenen. Een mooie kans om jullie verhaal te vertellen én nieuwe vrijwilligers te bereiken. Lees hier alles over hoe je mee kunt doen in 4 stappen. Wil je weten hoe je kunt aansluiten? Meld je dan aan voor een gratis online Impact Booster. Tijdens deze bijeenkomst krijg je uitleg over de campagne, de beschikbare communicatiemiddelen en hoe je jullie maatschappelijke impact zichtbaar maakt. Beschikbare data 11 augustus | 14.00 - 15.00 uur 26 augustus | 11.00 - 12.00 uur 9 september | 11.00 - 12.00 uur Kun je wel wat hulp gebruiken bij het werven van vrijwilligers? Wil je sparren over het vertellen van jullie verhaal of heb je een idee dat je verder wilt ontwikkelen? Neem gerust contact met ons op. We denken graag met je mee. bel 0570-615805 App 0645046510 Mail [email protected]
Lees meer

Vacature top 5|Augustus 2026

Elke maand zetten we vijf vrijwilligersvacatures uit Deventer op een rij die eruit springen. Benieuwd wat er deze maand tussen zit? Neem een kijkje. Hieronder vind je de vacature top 5 van augustus. Elke dinsdag een pan soep koken voor Camper Deef Kook je graag en breng je graag mensen samen rond de tafel? De camper rijdt dit najaar door heel Deventer, en jij zorgt voor de warme soep. Gezelligheid brengen tijdens de broodmaaltijd bij Hof van Sluiswijk Een praatje, een kop koffie en een beetje aandacht maken de avond voor bewoners net wat fijner. Techneut, kleermaker of klusser? Doe mee met Knuttelrepair Help buurtbewoners kapotte spullen weer te repareren in het nieuwe repaircafé in Knutteldorp. Maatje worden van een meneer in Borgele Hij zit in de laatste fase van zijn leven en zou het waarderen als iemand af en toe met hem de deur uit gaat. Dierenvriend gezocht voor de dieren op Brinkgreven Verzorg loopeenden, herten, geiten, ezels en schapen, samen met begeleiders en cliënten. Geen van deze vijf iets voor jou, maar wel benieuwd wat er nog meer is? Kom gerust langs op dinsdag, woensdag of donderdag tussen 10.00 en 14.00 uur, je kunt zo binnenlopen voor een gesprek met een van onze vrijwilligers. Liever een afspraak plannen? Neem contact met ons op. Heb je liever dat we van tevoren weten dat je komt, bijvoorbeeld omdat je wat extra tijd of ondersteuning fijn vindt? Neem dan vooraf contact met op, dan plannen we de afspraak op een rustig moment. We zien je graag aan de Kleine Overstraat 75. De koffie staat klaar!
Lees meer