Navigatie overslaan
Deventer Doet Home
  • organisaties
  • kennis
  • nieuws
Account aanmakenLog in

Contact

  • Kleine Overstraat 75, 7411 JK Deventer, Nederland
  • [email protected]
  • +31 570 615 805

Deventer Doet

  • Vrijwilligers
  • Organisaties
  • Kennis
  • Contact
  • Team

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Algemene Voorwaarden
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools

Post | februari 2025 | Nieuwsbrief | 1 min lezen

Geld aanvragen voor jouw maatschappelijke initiatief

Door

Irene Jansens

fondsenwerving vrijwilligerswerk

Jouw stichting, vereniging of organisatie zet zich in voor een sociaal verbonden samenleving. Dat juichen we bij Deventer Doet natuurlijk van harte toe! Maar we begrijpen ook dat het uitvoeren van mooie initiatieven geld kost. Hoe kom je aan voldoende financiële steun of subsidie? Misschien kan het Oranjefonds je helpen.


Het Oranje Fonds als financiële partner

Het Oranje Fonds biedt financiële bijdragen aan uiteenlopende maatschappelijke projecten. Wel zijn er een aantal richtlijnen waar je rekening mee moet houden. Zo steunen ze geen speeltuinen of cultuur bevorderende projecten. Ook worden geen kosten vergoed die al zijn gemaakt en worden er geen bijdragen verstrekt aan individuen.


Check of jouw project in aanmerking komt

Wil je weten of jouw organisatie kans maakt op ondersteuning? Bekijk dan de video waarin Kristel, Hoofd Bestedingen & Programma’s van het Oranje Fonds, uitlegt welke organisaties een aanvraag kunnen doen. Daarnaast kun je de richtlijnen lezen of direct de projectcheck doen om te zien of jouw initiatief in aanmerking komt. Bezoek de website van het Oranje Fonds en ontdek hoe jouw organisatie een aanvraag kan doen.


Meer vragen over fondsenwerving? We helpen je graag!

Kom je niet in aanmerking voor een bijdrage van het Oranjefonds of wil je meer weten over het binnenhalen van financiën voor jouw organisatie? Onze 🔶Expert Fondsenwerving van Bestuurders Centraal Rebecca Scholten 🔷 gaat graag met jou in gesprek. Deze dienstverlening is kosteloos. Samen zorgen we ervoor dat mooie initiatieven in Deventer de ondersteuning krijgen die ze verdienen!


Meer weten? Bezoek onze website Organisaties | Deventer Doet

Deel blogpost
Gerelateerde blogposts

Feestelijke 10.000e rit ANWB AutoMaatje Deventer: landelijk record

| Nieuwsbrief

De vrijwilligers van ANWB AutoMaatje hebben een nieuw jubileum behaald: de 10.000e rit! Zowel vrijwillige chauffeur Sander als deelnemer meneer Bolhuis werden verrast met een rit in een limousine met de sticker ‘ik rijd voor ANWB Automaatje’. Met ieder een bos bloemen en een glas champagne genoten zij extra van de feestelijke rit. Ook bij het eindpunt, het verpleeghuis waar meneer Bolhuis woont, keek men op van de bijzondere auto voor de deur. ‘Een prachtige ervaring’, vonden zowel meneer Bolhuis als Sander. Ook landelijk een record Coördinator Elise Steunebrink is erg trots op de vrijwilligers ‘Dit is echt ongelooflijk. In ruim 2,5 jaar hebben we 10.000 ritten gemaakt! Ook voor ANWB AutoMaatje landelijk is dat een record in die korte tijd. We hebben met al die ritten veel mensen weer op weg geholpen. Soms waren het lange ritten en soms hele korte ritjes, zoals voor twee vrienden op leeftijd, die beiden niet lang lopen kunnen. Dankzij ritjes van 3 á 5 minuten kunnen zij elkaar blijven zien.’ 10.000 geluksmomenten Bij het initiatief helpen vrijwilligers minder mobiele inwoners, voor wie regulier vervoer zoals OV of taxi en sociaal vervoer geen optie is, weer op weg. De vrijwillige chauffeurs van ANWB AutoMaatje Deventer zorgen met hun eigen auto ervoor dat minder mobiele inwoners weer makkelijker kunnen deelnemen aan het sociale en maatschappelijke leven. Door samen op pad te gaan. In en buiten de auto. De ritjes zijn meestal in Deventer en omstreken, maar ook vanuit Deventer naar de rest van Nederland. Steunebrink legt uit ‘Elke rit maken we iemand z’n wereld weer een stukje groter. Onze vrijwilligers hebben zo al 10.000 geluksmomenten mogelijk gemaakt.’ Blij met het initiatief Voor meneer Bolhuis is AutoMaatje een uitkomst. Hij is dan ook erg blij met de vrijwilligers. ‘Ze nemen echt de tijd voor me en het is altijd zo goed geregeld, ik word altijd netjes gebeld vooraf en iedereen is zo vriendelijk. Ik ben er heel blij mee’. Sander, de jongste vrijwillige chauffeur, heeft inmiddels al heel wat ritten op zijn naam staan. ‘Ik doe het heel graag. Ik heb altijd leuke gesprekken in de auto en je merkt dat mensen er heel blij mee zijn. En wat ik zelf heel prettig vind is dat ik zelf kan aangeven wanneer het me uitkomt en wanneer niet.’ Steunebrink geeft aan ‘Steeds meer mensen weten ons te vinden, zowel deelnemers als vrijwilligers. Daar zijn we heel blij mee. Want we voldoen duidelijk aan een vraag.’ Meer weten? Meer informatie is te vinden via www.deventerdoet.nl/automaatje . Bellen kan ook naar: (0570) 781 781 (ma-do 9-12).
Lees meer

Vrijwilligers gezocht: MAART VACATURE TOP 5

| Nieuwsbrief

Zin in iets leuks? In Deventer kun je heel veel leuke dingen doen. Eén daarvan is vrijwilligerswerk! Op de website van Deventer Doet worden wekelijks nieuwe vrijwilligers vacatures aangemeld. Hieronder vind je een top 5 aan vrijwilligers vacatures. Laat jij het Vogeleiland swingen? Weet jij de weg in subsidieland? Naai-handwerk Salon (Huis van de Wijk) zoekt vrijwilligers Begeleider voetbalstadion Go Ahead Eagles Kom bij het bestuur van de Wereldwinkel! Wil je liever langskomen voor een goed gesprek over vrijwilligerswerk? Dat kan! Op dinsdag, woensdag en donderdag tussen 10.00 en 14.00 uur kun je binnen lopen en in gesprek gaan met een van onze mensen. Heidi, Milie en Kariene helpen je graag verder met het zoeken naar passend vrijwilligerswerk. We zien je graag aan de Kleine Overstraat 75! Wil je dat wij contact met je opnemen?
Lees meer

Deventermaatjes Event 4 april

| Nieuwsbrief

Ben jij op zoek naar een zinvolle manier om je tijd en talenten in te zetten? Wil je een verschil maken in iemands leven? Wij nodigen jou van harte uit voor het DeventerMaatjes Event op donderdag 4 april. Ontdek op deze avond je talenten doormiddel van een inspirerende workshop, daarna kun je de Deventermaatjes markt bezoeken en in gesprek gaan met verschillende organisaties. Programma: 19.00 - 20.00 uur: Workshop Talentontwikkeling Ontdek jouw unieke talenten en hoe je deze kunt inzetten om een positieve impact te hebben op het leven van anderen. 20.00 - 21.00 uur: Maatjesmarkt Verschillende maatjesprojecten zullen zich presenteren en vertellen hoe jij als maatje het verschil kunt maken. Van coaching tot sociale initiatieven, er is voor ieder wat wils. Kom en ontdek hoe jij het verschil kunt maken! Laat ons hier weten of je aanwezig zult zijn!
Lees meer