
Van 24 t/m 30 september staat Deventer in het teken van de Week van de Verbinding. En dit jaar is er meer te kiezen dan ooit: ruim 60 activiteiten in Deventer én de dorpen nodigen inwoners uit om mee te doen, anderen te ontmoeten of eens iets nieuws te proberen.
Van samen eten, wandelen en creatief bezig zijn tot muziek, verhalen en activiteiten in de buurt. Zo kun je aanschuiven bij Soep & Bingo in Okkenbroek, meelopen met de avondwandeling van Humanitas Verbindt, een kijkje nemen tijdens de Open Dag van het AZC, genieten van Gouwe Ouwe of op 30 september naar Verhalen die Raken in de Bibliotheek.
De Week van de Verbinding wordt vanuit DEEF aangejaagd en krijgt vorm dankzij de inzet van heel veel organisaties, vrijwilligers en inwoners in Deventer en de dorpen.
Het landelijke thema sluit daar dit jaar mooi bij aan: een kleine stap kan het verschil maken. Een praatje maken, ergens binnenlopen, iemand uitnodigen om mee te gaan of zelf eens aansluiten bij een activiteit.
Dus: Kom erbij! Alleen of samen, iedereen is welkom.


