Persvoorlichter en contactpersoon media

Persvoorlichter en contactpersoon media

Structureel werk · Flexibele uren
Nieuwe Markt 23, 7411 PB Deventer, Nederland
CoördinerenMarketing & Communicatie
Kunst & cultuur

Contactpersoon

1 plaats over.
Activiteit Delen
Museum EICAS
#98466
Scan me of ga naar www.deventerdoet.nl/o/EICAS/activiteiten/Persvoorlichter-en-contactpersoon-media/98466 om je aan te melden

Samenvatting

Museum EICAS zoekt een persvoorlichter die ons museum mede op de kaart zet.

Uitgebreide omschrijving

Deventer bruist! Als modern museum met hedendaagse kunst willen we zichtbaar zijn voor de diverse publieksgroepen. Jij kent het medialandschap, bent in staat om een visie te ontwikkelen, weet relaties op te bouwen en hebt boven alles een vlotte pen. Als vrijwilligersorganisatie zijn we afhankelijk van free-publicity maar er is ook budget om dit te combineren met inkoop van ruimte. We gaan ervan uit dat jij hier slim mee om weet te gaan.


Wat ga je doen

  • Je ontwikkelt en voert de pers- en publicatiestrategie uit
  • Je onderhoudt actief relaties met journalisten en media
  • e schrijft en verspreidt persberichten
  • Je organiseert persmomenten en begeleidt interviews en mediabezoeken


Wie ben jij?

  • Je hebt werkervaring en affiniteit met kunst, cultuur en historie.
  • Je hebt goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk.
  • Je bent een creatieve conceptdenker met een vlotte schrijfstijl. 
  • Een netwerk in de pers- en mediawereld op lokaal, regionaal of landelijk niveau is een pré. 
  • Je beweegt je makkelijk tussen interne projectleiders en externe samenwerkingspartijen. 
  • Je bent zelfstandig, proactief en werkt nauwkeurig. 
  • Je kunt goed schakelen tussen strategisch denken en praktische uitvoering.
  • Je bent 4-8 uur per week beschikbaar. Werktijden zijn vrij in te vullen, en werken kan vanuit huis maar ook hier op kantoor in Deventer.


Wat bieden wij?

Een afwisselende en verantwoordelijke functie in een dynamische, culturele organisatie met ruimte voor eigen initiatief en creatieve inbreng. Je wordt snel ingewerkt en draait mee in een gemotiveerd en enthousiast team van vrijwilligers. Je bent lid van het Team Communicatie & Marketing en sluit elke eerste donderdag van de maand aan bij het MarCom overleg.

Elke eerste woensdag van de maand is er een gezellige borrel voor alle medewerkers. Je krijgt 10% korting op artikelen uit onze museumwinkel en jij en je gezinsleden krijgen gratis toegang tot alle activiteiten.

Wat vrijwilligers nodig hebben

🗣️ Beheersing van het Nederlands

Hoe kom ik er?

1 plaats over.
Activiteit Delen

Over Museum EICAS

Museum EICAS Van Nul naar nu:

Museum EICAS wil non-figuratieve, hedendaagse kunst toegankelijk maken voor een breed (inter)nationaal publiek. Daartoe bieden we, naast de vaste collectie uit de Nul- en ZERO-beweging, wisselexposities van kunstwerken vanaf 1960. Omdat wij vinden dat kunst nooit op zichzelf staat, verbinden we kunst met wetenschap door het bieden van workshops, lezingen en publicaties. Ook hebben we een breed aanbod aan activiteiten voor kinderen en jongeren en educatieve activiteiten voor volwassenen.
Goed om te weten: Wij zien diversiteit als een verrijking voor onze organisatie. Daarbij gaat het om diversiteit wat betreft gender, leeftijd, cultuur/migratieachtergrond, opleiding, werkervaring en het hebben van een beperking.
Museum EICAS is in dit stadium een organisatie van louter vrijwilligers. Op dit moment heeft Museum EICAS ruim 100 onbetaalde medewerkers! We delen met elkaar de passie voor ons museum, en realiseren het volgens velen onmogelijke. We helpen elkaar om samen onze doelen waar te maken.

Museum EICAS
Van Nul naar nu
Nieuwe Markt 23
7411 PB Deventer