Navigatie overslaan
Deventer Doet Home
  • organisaties
  • kennis
  • nieuws
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Etty Hillesum Centrum

Etty Hillesum Centrum

Non-profit

Beter samen leven’, daar draait het om in het Etty Hillesum centrum (EHC).
Je kunt hier terecht voor educatie, lezingen en debat. De permanente tentoonstelling in het EHC laat een groot aantal ...

Sociale rechtvaardigheidOnderwijsKunst & cultuur
Activiteiten
Foto's
SBBI/ANBI

Contact

  • Kleine Overstraat 75, 7411 JK Deventer, Nederland
  • [email protected]
  • +31 570 615 805

Deventer Doet

  • Vrijwilligers
  • Organisaties
  • Kennis
  • Contact
  • Team

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Algemene Voorwaarden
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools

Vrijwilligers gezocht voor Discriminatie.nl Deventer

Vrijwilligers gezocht voor Discriminatie.nl Deventer

Praktische informatie

Vacature • Structureel werk

Flexibele uren

Contactpersoon

Andrea van Reenen

Stel de contactpersoon een vraag

Etty Hillesum Centrum

#125069
Scan me of ga naar www.deventerdoet.nl/o/Etty-Hillesum-centrum/activiteiten/Vrijwilligers-gezocht-voor-Discriminatienl-Deventer/125069 om je aan te melden

Voor het meldpunt discriminatie in Deventer zoeken we vrijwilligers die bij willen dragen aan een samenleving waarin iedereen gelijkt wordt behandeld.

Wil jij bijdragen aan een samenleving waarin iedereen gelijk wordt behandeld?

Heb jij een open houding, kun je goed luisteren en wil je mensen ondersteunen die discriminatie ervaren? Dan is deze rol iets voor jou.

Discriminatie.nl Deventer is het officiële meldpunt discriminatie van de gemeente Deventer. Inwoners die discriminatie meemaken, kunnen dit bij ons melden. Soms anoniem, soms met de wens om in gesprek te gaan. En precies daar kom jij in beeld.

Wat ga je doen?

Als vrijwilliger ben je een belangrijk aanspreekpunt voor melders. Je:

  • Voert intakegesprekken samen met een collega: altijd met z’n tweeën, zodat je elkaar aanvult.
  • Luistert naar het verhaal van de melder en onderzoekt samen welke ondersteuning passend is.
  • Onderneemt vervolgacties zoals wederhoor, bemiddeling, doorverwijzing of het begeleiden bij aangifte.
  • Draagt bij aan registratie van meldingen die anoniem binnenkomen, zodat ze meetellen in landelijke cijfers.
  • Geen melding is hetzelfde. Soms is één gesprek voldoende. Soms begeleid je iemand langer. Jij zorgt ervoor dat mensen zich gehoord en gesteund voelen.

Waarom jij ertoe doet

Mensen vinden het fijn om te praten met iemand die hen begrijpt: door gedeelde ervaringen, achtergrond, taal of huidskleur. Daarom zoeken we vrijwilligers die ons team diverser, krachtiger en inclusiever maken.

Denk jij dat jij een perspectief toevoegt dat we nu nog missen? Kun jij vanuit jouw achtergrond, ervaring of identiteit anderen helpen zich gezien te voelen? Dan nodigen we je van harte uit om je aan te melden.

Gerelateerd aan

Sociaal contact
Advies & Mentoring
Ondersteunend werk
Sociale rechtvaardigheid
Buurt & omgeving
Gender gelijkheid

Over Etty Hillesum Centrum

Beter samen leven’, daar draait het om in het Etty Hillesum centrum (EHC).
Je kunt hier terecht voor educatie, lezingen en debat. De permanente tentoonstelling in het EHC laat een groot aantal teksten van Etty Hillesum zien en verbindt deze met actuele gebeurtenissen. Ook zijn er tijdelijke tentoonstellingen, lezingen, theater en concerten.
Een groep van 50 vrijwilligers zorgt dat het EHC een plek is voor verbinding en inspiratie.
Onderdeel van het EHC is het Meldpunt Discriminatie Deventer (MDD).

Bekijk meer activiteiten van Etty Hillesum Centrum

Praktische informatie

Vacature • Structureel werk

Flexibele uren

Contactpersoon

Andrea van Reenen

Stel de contactpersoon een vraag