Samen is toch veel gezelliger?

Praktische informatie
Vacature • Structureel werk
Contactpersoon
Mellanie Keizer
Voorwaarden
#96916
Scan me of ga naar www.deventerdoet.nl/o/Groote--Voorster-zorggroep-Solis/activiteiten/Samen-is-toch-veel-gezelliger/96916 om je aan te melden
Mevrouw van 88 jaar heeft behoefte aan een maatje die samen met haar de boodschappen kan doen, een mooie wandeling maakt of een kopje koffie drinkt.
Mevrouw heeft behoefte aan een maatje die elke week met haar samen de boodschappen kan doen omdat het Mevrouw zelfstandig niet meer lukt.
Een bezoekje aan de binnenstad, of samen een kopje koffie drinken. Mevrouw is een gezellige creatieve dame, houdt van een praatje.
Gerelateerd aan
Over Groote & Voorster, zorggroep Solis
Het Groote & Voorster is een locatie waar vele ouderen wonen. Wij hebben een verpleeghuis waar het Woon en Zorg centrum aan grenst. Het welzijn voor onze bewoners is heel belangrijk. Dit doen wij niet alleen maar samen met vrijwilligers om het mooiste uit de dag te halen.
Bekijk meer activiteiten van Groote & Voorster, zorggroep SolisDeze vrijwilligersvacature is verlopen Je kan hier andere vrijwilligersvacatures vinden.
