Vrijwillig Coördinator Klussendienst
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.deventerdoet.nl/o/Meester-Geertshuis/activiteiten/Vrijwillig-Coordinator-Klussendienst/99502 om je aan te melden
Samenvatting
Als vrijwillig coördinator ben jij de spil van de klussendienst. Je beoordeelt aanvragen, koppelt de juiste vrijwilliger aan de klus en zorg voor overzicht.Uitgebreide omschrijving
Gezocht: Vrijwillig Coördinator Klussendienst
Het Meester Geertshuis biedt een helpende hand omdat het leven soms anders loopt dan gepland. Wij ondersteunen mensen die vastlopen en een extra zetje kunnen gebruiken.
Eén van onze diensten is de klussendienst. Deze is bedoeld voor mensen niet terug kunnen vallen op hun eigen netwerk voor klusjes in en om het huis.
Onze Klussendienst bestaat momenteel uit een kleinere groep handige vrijwilligers die allerlei klusjes in woningen en tuinen uitvoeren en beroepskrachten van het Meester Geertshuis. Vanwege uitbereiding van onze klussendienst zijn wij op zoek naar iemand die zich als vrijwillig coördinator specifiek voor onze klussendienst wil gaan inzetten.
Werkzaamheden
Als vrijwillig coördinator ben jij de spil van de klussendienst. Je beoordeelt aanvragen, koppelt de juiste vrijwilliger aan de klus en houdt overzicht over de lopende opdrachten. Daarnaast heb je contact met de vrijwilligers en kun je altijd terugvallen op een beroepskracht van het Meester Geertshuis. Vanwege uitbereiding van de klussendienst is pionieren onderdeel van je werkzaamheden. Uiteraard word je hierbij ondersteund.
Wij vragen
- Ervaring met klussen
- Inzicht in wat er bij klanten geklust moet worden.
- Inzicht in hoeveel tijd een klus vraagt.
Wij bieden
- Het Meester Geertshuis geeft begeleiding (op maat) aan de vrijwilligers.
- Een uitdagende vrijwilligersfunctie binnen een zinvolle vrijwilligersorganisatie.
- Vrijwilligersattenties en evt. vrijwilligersvergoeding
Tijdsbesteding
4-8 u per week.
Dit is in overleg en in beginsel, afhankelijk van hoe de klussendienst verder vorm krijgt.
Interesse?
Heb je interesse om mee te werken aan de coördinatie van onze klussendienst? Spreekt het je aan om mee te denken, te pionieren in de uitbereiding van onze klussendienst of heb je nog vragen?
Neem contact op met Meester Geertshuis via [email protected] of bel (0570) 61 33 40
We kijken uit naar jouw reactie!